Ben Kimim CV Scripti

Ben Kimim Cv Scriptinde Bulunanlar;

Ana sayfada profil resminizi, adınız ve soyadınızı, kendinizi ifade etmeniz için sloganınızı ve sosyal hesaplarınızı paylaşacağınız butonlar.

Hakkımda bölümünde kendinizi veya firmanızı tanıtacağız yazı alanı ve bir adet görsel alanı bulunuyor.

Yeteneklerim bölümünde anladığınız ve yapabildiğiniz becerilerinizi yüzdelik oranla renkli ve şık durum çubuğu ile gösterebilirsiniz.

Çalışmalarım bölümünde yaptığınız işleri galeri stilinde paylaşabilirsiniz. Çalışma adı, bilgisi ve görseli ekleyebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız işe bağlantı vererek daha iyi tanıtabilirsiniz.

İletişim bölümünde ziyaretçilerin size mesaj gönderebileceği bir form ve sizin konumunuzu bildirecek bir google haritalar yer alıyor.

Admin Paneli Özellikleri;

Sitenizin başlık, açıklama, etiket ve yazar meta alanlarını ve sitenin footer geliştirici adı ve bağlantısını düzenleyebileceğiniz Meta Ayarlar Sayfası.

Adınızı, profil resminizi, sloganınızı, demo hesap bilgilerini, kullanıcı adınızı ve şifrenizi değiştirebileceğiniz Profil Ayarları Sayfası.

Hakkımda yazısı ve görselini düzenleyeceğiniz Hakkımda Sayfası.

Sosyal hesaplarınızı, eposta adresinizi, whatsapp bağlantınızı ve google map embed kodunuzu düzenleyebileceğiniz Sosyal Ayarlar Sayfası.

Sitenizin logo, mobil logo, favicon ve arkaplan görsellerini düzenleyebileceğiniz Görsel Ayarlar Sayfası.

Yeteneklerinizin adı, yüzdesi ve rengini düzenleyeceğiniz, yeni bir yetenek ekleyeceğiniz ve yetenek silecebileceğiniz Yetenek Ayarları Sayfası.

Çalışmalarınızı ekleyeceğiniz, düzenleyeceğiniz ve silebileceğiniz Çalışma Ayarları Sayfası.

Gelen mesajları okuyacağınız ve sileceğiniz Mesajlar Sayfası.


Bu gönderiyi faydalı buldun mu?

Yorumlar 0

Bir yanıt yazın