Hakkımda

Web Yazılım Uzmanı

İnternet kullanımının giderek arttığı ve yazılım hizmetlerinin hayatımızın merkezine oturduğu şu günlerde, sahip olduğum 10 yıllık sektör tecrübesine dayanarak profesyonel yazılım üreticiliği yapmaktayım. Bilindiği üzere, web yazılımın kapsamı oldukça geniş ve özel kodlar içeriyor. PHP kodlama diline hakim olarak yaptığım çalışmalar ile, dijital dönüşümün bir parçası olmak isteyenlere yüzde yüz yerli yazılım üretiyorum. Bununla birlikte Php geliştirici ünvanına sahip Mustafa Boşnak olarak yazılım satıcılığı değil, doğrudan müşteri taleplerine göre ihtiyaçlara uygun şekilde yazılım üreticiliği yapmaktayım. İlgili konuda sağlam referanslara sahip olmam da, bunun en açık kanıtı. Birçok kişi gibi belirli bir süre önce hobi olarak başladığım web site hizmetlerinden profesyonel yazılım hizmetlerine uzanan çalışma serüvenim, yazılım konusunda güncel gelişmelerle kendimi sürekli geliştirerek ve müşteri kitlemi yenileyerek devam etmekte.

Profesyonel Yazılım Hizmetleri

Artık internet hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu. Öyle ki, alışverişten ticarete, eğitimden çalışma hayatına kadar birçok konuda internet aktif rol oynuyor. Bununla birlikte çeşitli dijital meslekler de hayatımıza girdi. Yazılım günümüzde o kadar önemli bir konu haline geldi ki, okullarda eğitim olarak bile verilmeye başlandı. Yazılım hizmetleri, teknik bilgi ve tecrübeye aynı anda sahip olmayı gerektirir. 2011 yılında ilk olarak kendi sitemi kurmakla başlayan yazılım hayatım, HTML dilini öğrenme çalışmalarımla devam etti. Bugün, kodlamanın temeli niteliğindeki HTML diline sonuna kadar hakim olarak ihtiyaçlar dahilinde hizmet sağlıyorum. Sektördeki tecrübem, ilk domain ve sunucumu kiraladıktan sonra kurduğum web sitesiyle iyice pekişti. Kurduğum sitede kendi geliştirdiğim kodlamaları, yazılımları ve içerik yönetim sistemlerini denedim. Sonrasında çeşitli platformlara sağladığım yazılım hizmetleri ile tüm çalışmalarımı ticarete dönüştürdüm. Şimdilerde Php, html, css js, jquery, python dillerine hakim yapımla profesyonel arka uç geliştirici olarak hizmet sağlıyorum.

Web Yazılım Konusunda Güvenilir Hizmet

Yazılım dünyası, karmaşık yapısı nedeniyle ileri derecede teknik bilgi ve tecrübe sahibi olmayı gerektirir. 10 yıllık yazılım geçmişim, işlerin değişken yapısı, sektör gelişmeleri, müşterilerin ihtiyaçları, talepleri ve önerilerine göre kendimi geliştirme çalışmalarımla dolu. Yazılımın öneminin gitgide arttığı günümüzde, online yazılımlar yapıp eşsiz projeler hayata geçiriyorum. WordPress eklenti ve içerik botu hazırlama, en yoğun olarak yaptığım iş. İçerik yönetim ve özel yazılım sistemlerine eklentiler yazmanın yanında, eklenti ve temalara özellik ekleme ve çıkarma konusunda da uzmanım. Mevcut hataların giderilmesi, yine tarafımca sorunsuz şekilde gerçekleştirilir. İşini hakkaniyetle yapan birisi olarak istekler dahilinde kişilere özel çözümler üretiyorum. Talep halinde öncelikle kişilerle konuşup projenin ne olduğunu tam olarak belirliyorum. İsteklere göre yaptığım çalışmaların, en kısa sürede teslimatını sağlamaktayım. Kullanım esnasında oluşacak herhangi bir sorunda gerekli desteği sağlamak da, etik hizmet anlayışımın bir parçası.

Web yazılım konusunda her türlü ihtiyacınızda beklentilerinize uygun şekilde hizmet almak için benimle iletişime geçebilirsiniz. Web yazılımın içerdiği tüm kodlama dillerine sahip yapımla ihtiyacınız olan konuda profesyonel yazılım hizmeti sağlayabilirim.